Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Long Return

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Long Return fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Long Return satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

Çıkış tarihi: Oct. 2, 2019
Geliştiren: Max Nielsen
Yayıncı: Max Nielsen
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

The Long Return Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: Intel or AMD Dual Core CPU
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 capabilities.
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
null

The Long Return Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Long Return fiyatı:    18.5₺

Şu anki en ucuz The Long Return fiyatı:    18.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

The Long Return İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Long Return - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Long Return Özeti

Güzel bir üçüncü şahıs bulmaca macera oyunu Annesiyle birlikte olduğu son yolculuğun adımlarını geri çeken yetim bir yavrunun hikayesini anlatıyor. Yol boyunca eğlenceli ve eşsiz bulmacalarla zorlanacak, hayat dolu muhteşem manzarayı keşfedin ve annenizin geçmiş hatıralarını yaşayın.

The Long Return İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Long Return fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Long Return satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!