Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Metronomicon: Slay The Dance Floor

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Metronomicon: Slay The Dance Floor fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Metronomicon: Slay The Dance Floor satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

52.74₺

Steam

62.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 29, 2016
Geliştiren: Puuba
Yayıncı: Akupara Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

The Metronomicon: Slay The Dance Floor Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10
  • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB, OpenGL 1.5+
  • Depolama: 2500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: One that allows sound to come out of a sound maker
Önerilen:
  • İlave Notlar: You can use the following controllers for this game; M/K, Xbox 360 Controller, Xbox One Controller, PS3/PS4 controllers, PS3/4 Rock Band Guitars, XB Rock Band Guitars, our Custom "The Metronomicon" Dance Pad, plus the majority of USB Dance Pads (sadly we haven't tested them all so there is no guarantee on these)

The Metronomicon: Slay The Dance Floor Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Metronomicon: Slay The Dance Floor fiyatı:    52.74₺

Şu anki en ucuz The Metronomicon: Slay The Dance Floor fiyatı:    52.74₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Metronomicon: Slay The Dance Floor İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Metronomicon: Slay The Dance Floor - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Metronomicon: Slay The Dance Floor Özeti

Ritim rolü oynama oyunu! Mücadele partisi Canavarların müziğin gücüyle çarpılması! Parti'nizi seviyelendirin ve bazı Groovin melodilerinin ritmi için dans ederken dişlilerinizi yükseltin. Metronomicon'daki tüm oyun modlarında bir arkadaşım ve güçleri birleştirin: dans pistini öldürün!

The Metronomicon: Slay The Dance Floor İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Metronomicon: Slay The Dance Floor fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Metronomicon: Slay The Dance Floor satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!