Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Orphan Dreams

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Orphan Dreams fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Orphan Dreams satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.50₺

G2A

27.61₺

Çıkış tarihi: April 27, 2016
Geliştiren: Tayfun Tuna
Yayıncı: Tayfun Tuna
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 30.80₺

The Orphan Dreams Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Direct X9.0c Compatible Card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 64 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Powerful CPU Recommended
null

The Orphan Dreams Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Orphan Dreams fiyatı:    13.5₺

Şu anki en ucuz The Orphan Dreams fiyatı:    13.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

The Orphan Dreams İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Orphan Dreams - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Orphan Dreams Özeti

Rüyasında, hiç görmediği annesinden bir mektup alan Yetimin dünyasına adım atın. Zamanla ailesi hakkındaki gerçeği öğrenecek olan Yetim, aynı zamanda yetimhanenin karanlık sırlarını keşfetmek üzere.

The Orphan Dreams İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Orphan Dreams fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Orphan Dreams satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!