Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Other Half

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Other Half fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Other Half satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

15.50₺

G2A

78.93₺

Çıkış tarihi: Nov. 2, 2018
Geliştiren: Studio Egg Roll
Yayıncı: Studio Egg Roll
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

The Other Half Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

The Other Half Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Other Half fiyatı:    15.5₺

Şu anki en ucuz The Other Half fiyatı:    15.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

The Other Half İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Other Half - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Other Half Özeti

Bir zamanlar güzel bir topraktan bir şeytani istilasını temizlemek için samimiyet ve şiddet hikayesi koyduğunuz karanlık bir fantezi aksiyon macerası.

The Other Half İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Other Half fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Other Half satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!