Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Room Three

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Room Three fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Room Three satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

107.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 13, 2018
Geliştiren: Fireproof Games
Yayıncı: Fireproof Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Room Three Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: 2.8 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 MB VRAM Video Kartı
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
null

The Room Three Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Room Three fiyatı:    107.7₺

Şu anki en ucuz The Room Three fiyatı:    107.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Room Three İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Room Three - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Room Three Özeti

Uzak bir adaya götürüldükten sonra kendini lanetli bir malikanenin odalarında hapsolmuş şekilde bulursun. Yalnızca "Zanaatkar" olarak bilinen gizemli kişinin hazırladığı bir dizi sınavda ilerlerken tüm bulmaca çözme becerilerini kullanmak zorundasın. Kaçmak için gereken yeteneklere sahip misin?

The Room Three İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Room Three fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Room Three satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!