Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Room Two

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Room Two fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Room Two satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Çıkış tarihi: July 5, 2016
Geliştiren: Fireproof Games
Yayıncı: Fireproof Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

The Room Two Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card with 512MB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

The Room Two Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Room Two fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz The Room Two fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Room Two İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Room Two - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Room Two Özeti

Benzersiz etkinlikler sizi uzun zamandır unutulmuş bir kriptin salonlarına götürür. Kaçışın tek yolu, gizemli müttefikinizden bir notla birlikte taş bir kaide içinde kilitlenmiştir. Onun sözleri yardım vaat ediyor, ancak sadece sizi yalnızca bir gizem ve keşif dünyasına girmeye hizmet ediyor.

The Room Two İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Room Two fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Room Two satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!