Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Room

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Room fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Room satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: July 28, 2014
Geliştiren: Fireproof Games
Yayıncı: Fireproof Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Room Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: WindowsXP SP2 or higher
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card with 512MB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

The Room Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Room fiyatı:    89.7₺

Şu anki en ucuz The Room fiyatı:    89.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Room İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Room - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Room Özeti

Gizemli bir davet, terk edilmiş bir evin tavanına yol açar. Odada, uzak arkadaşlarınızdan bir not olan garip oymalarla ve üstüne bağlanmış bir dökme demir güvenlidir. Demir odasında gizli ve şaşırtıcı bir şey vaat ediyor - sadece bir yolunu bulmalısın.

The Room İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Room fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Room satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!