Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Search

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Search fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Search satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

74.70₺

Çıkış tarihi: April 14, 2017
Geliştiren: Jason Godbey
Yayıncı: Jason Godbey
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Search Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+ 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-370M @ 2.40GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

The Search Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Search fiyatı:    74.7₺

Şu anki en ucuz The Search fiyatı:    74.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Search İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Search - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Search Özeti

Sanatın hayat bulduğu gizemli bir dünyada geçen hikaye temelli bulmaca-macera oyunu olan The Search içinde keşif ve ilhama dayalı bir yolculuğa atıl!

The Search İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Search fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Search satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!