Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

[the Sequence]

Güvenilir mağazalardaki en ucuz [the Sequence] fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup [the Sequence] satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

Çıkış tarihi: March 30, 2016
Geliştiren: [OneManBand]
Yayıncı: [OneManBand]
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 103.52₺

[the Sequence] Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB Graphics Card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

[the Sequence] Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz [the Sequence] fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz [the Sequence] fiyatı:    10.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

[the Sequence] İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

[the Sequence] - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


[the Sequence] Özeti

[the Sequence] is a logic construction puzzler.Let your mind be your guide: Lay down seven different kinds of modules as your roadblocks to get you (portrayed as a binary data point) to a sweet destination.Apply an out-of-the-box thinking to get you to the next level!

[the Sequence] İle İlgili Kullanıcı Yorumları


[the Sequence] fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak [the Sequence] satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!