Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Sims 3: Island Paradise

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Sims 3: Island Paradise fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Sims 3: Island Paradise satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

199.53₺

Steam

599.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: June 25, 2013
Geliştiren: The Sims Studio
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Football Manag…
499.00₺ 419.00₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
FIFA 22
599.99₺ 321.44₺
pc
Ranch Simulator
59.70₺

The Sims 3: Island Paradise Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • OS:OS:Windows XP (SP2), Windows Vista (SP1), or Windows 7
 • Processor:WIN: 2.0 GHz P4 processor or equivalent for XP/2.4 GHz P4 processor or equivalent for Vista and Windows 7
 • Memory:2 GB RAM
 • Graphics::Nvidia GeForce 6 series or better, and all NVidia G, GT, GTS, and GTX video cards. ATI Radeon™ series card 9500 series or better, and all ATI X, X1, and HD video cards; Intel® Graphics Media Accelerator (GMA): GMA 3-Series, GMA 4-Series. Please note that the GeForce 6100 and 7100 cards are not supported.
Recommended:

  The Sims 3: Island Paradise Fiyatları

  Son 30 gündeki en ucuz The Sims 3: Island Paradise fiyatı:    199.53₺

  Şu anki en ucuz The Sims 3: Island Paradise fiyatı:    199.53₺

  Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

  The Sims 3: Island Paradise İle İlgili Blog Yazılarımız

  Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

  OYUN

  2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
  Zamanı

  Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

  The Sims 3: Island Paradise - Gamehunterz Yorumu

  Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


  The Sims 3: Island Paradise Özeti

  Yeni maceralar Sims'inizi güneşli kıyılarında bekliyor ve bir adanın paradesine parıldayan suyun altında! Beş yıldızlı bir tatil deneyimi yaratma tropikal adaları keşfetmekten, simsiniz unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya karar verebilir veya bu yeni ütopyada kendilerini yeni bir ev yapmaya karar verebilir.

  The Sims 3: Island Paradise İle İlgili Kullanıcı Yorumları


  The Sims 3: Island Paradise fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Sims 3: Island Paradise satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!