Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Sims 3: University Life

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Sims 3: University Life fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Sims 3: University Life satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

129.00₺

Cdkeys

131.63₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: March 5, 2013
Geliştiren: The Sims Studio
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Football Manag…
499.00₺ 358.44₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺
pc
FIFA 22
599.99₺ 296.10₺
pc
NBA 2K22
429.00₺ 181.82₺

The Sims 3: University Life Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • OS::Windows XP (SP2), Windows Vista (SP1), or Windows 7
 • Processor: 2.0 GHz P4 processor or equivalent for XP/2.4 GHz P4 processor or equivalent for Vista and Windows 7
 • Memory:2 GB RAM
 • Graphics:Nvidia GeForce 6 series or better, and all NVidia G, GT, GTS, and GTX video cards. ATI Radeon™ series card 9500 series or better, and all ATI X, X1, and HD video cards; Intel® Graphics Media Accelerator (GMA): GMA 3-Series, GMA 4-Series. Please note that the GeForce 6100 and 7100 cards are not supported.
Önerilen:

  The Sims 3: University Life Fiyatları

  Son 30 gündeki en ucuz The Sims 3: University Life fiyatı:    129.0₺

  Şu anki en ucuz The Sims 3: University Life fiyatı:    129.0₺

  Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

  The Sims 3: University Life İle İlgili Blog Yazılarımız

  Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

  OYUN

  2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
  Zamanı

  Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

  The Sims 3: University Life - Gamehunterz Yorumu

  Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


  The Sims 3: University Life Özeti

  Görünüşlerinden ve kişiliklerinden evlerine kadar her şeyi özelleştirerek sims oluşturun ve kontrol edin. Sonra onları sosyal bağlantılar ve kariyer büyümesi gibi yeni fırsatların tadını çıkaracakları üniversiteye gönder. Sınıf faaliyetlerinden büyük özgü nesnelere kadar, SIM'niz öğrenmek için yeni yollar bulacak!

  The Sims 3: University Life İle İlgili Kullanıcı Yorumları


  The Sims 3: University Life fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Sims 3: University Life satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!