Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Slater

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Slater fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Slater satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

25.11₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 20, 2018
Geliştiren: Laina Interactive
Yayıncı: Laina Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Slater Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 750 Ti
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 11 GB kullanılabilir alan
null

The Slater Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Slater fiyatı:    25.11₺

Şu anki en ucuz The Slater fiyatı:    25.11₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Slater İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Slater - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Slater Özeti

Uyuşturucu satıcılarını, suç patronlarını ve babanın cinayeti için intikam aldığınız için duran herkesi öldürmeye hazır olun. Slater, sizi eski bir Cop Mark Slater'ın ayakkabılarına sokan hikaye odaklı birinci şahıs Stealth-action-puzzle oyunudur.

The Slater İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Slater fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Slater satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!