Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Spatials

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Spatials fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Spatials satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

15.93₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: March 30, 2015
Geliştiren: Weird and Wry
Yayıncı: Weird and Wry
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

The Spatials Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Core 2 Duo 2.4 Ghz
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD, AMD, NVIDIA. Requires OpenGL 2.0 drivers
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

The Spatials Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Spatials fiyatı:    15.93₺

Şu anki en ucuz The Spatials fiyatı:    15.93₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Spatials İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Spatials - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Spatials Özeti

5781 Yılı - ve ve bir uzay istasyonunu galaksinin vahşi bir köşesinde inşa etmek ve yönlendirmek için seçildiniz! İstasyonunuzu finanse etmek için ziyaretçileri çekin ve yüzlerce gezegeni keşfedin.

The Spatials İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Spatials fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Spatials satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!