Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Stillness of the Wind

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Stillness of the Wind fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Stillness of the Wind satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

12.12₺

HRK

24.04₺

Steam

130.00₺

Çıkış tarihi: Feb. 7, 2019
Geliştiren: Memory of God / Lambic Studios
Yayıncı: Fellow Traveller
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

The Stillness of the Wind Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GPU: DirectX 9 compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

The Stillness of the Wind Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Stillness of the Wind fiyatı:    12.12₺

Şu anki en ucuz The Stillness of the Wind fiyatı:    12.12₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Stillness of the Wind İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Stillness of the Wind - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Stillness of the Wind Özeti

Sakin bir yaşam ve kayıp oyunu. Birer birer, herkes şehre köyden ayrıldı. Talma hariç herkes. Son yıllarına yaklaşan, hayatta kalan, hayatta kalmak, geçerken, giderek daha fazla rahatsız edici mektuplar şehirdeki giderek daha fazla rahatsız edici mektuplar varken, hayatta kalan, hayatta kalan basit bir yaşam tarzını koruyor.

The Stillness of the Wind İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Stillness of the Wind fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Stillness of the Wind satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!