Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Tiny Bang Story

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Tiny Bang Story fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Tiny Bang Story satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

160.68₺

Çıkış tarihi: April 22, 2011
Geliştiren: Colibri Games
Yayıncı: Colibri Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Tiny Bang Story Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP SP1 veya daha yenisi
  • İşlemci: 1.5 GHz dengi veya daha yükseği
  • Bellek: 512 MB
  • Sabit Disk Alanı: 180 MB
  • Ekran Kartı: Standart
  • DirectX®: DirectX® 9.0c
  • Ses: Standart
null

The Tiny Bang Story Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Tiny Bang Story fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz The Tiny Bang Story fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Tiny Bang Story İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Tiny Bang Story - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Tiny Bang Story Özeti

Minik Gezegendeki Hayat, büyük bir felaket meydana gelene kadar sakin ve kaygısızdı - küçük gezegen bir meteor tarafından vuruldu! Dünya dağıldı ve şimdi geleceği sadece sana bağlı! Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanın: Küçük gezegeni geri yüklemek ve sakinlerine yardım etmek için çeşitli makine ve mekanizmaların yanı sıra çözün ...

The Tiny Bang Story İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Tiny Bang Story fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Tiny Bang Story satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!