Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The White Door

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The White Door fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The White Door satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 9, 2020
Geliştiren: Rusty Lake
Yayıncı: Second Maze
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The White Door Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP/Vista/7,8, 10 or later
  • İşlemci: 1.8 Ghz Processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Direct X 9.0c compatible video card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

The White Door Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The White Door fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz The White Door fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The White Door İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The White Door - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The White Door Özeti

Beyaz Kapıdan geç ve eşsiz bir tarza sahip yeni bir oyunda Rusty Lake evrenini keşfet! Robert Hillin düşlerini araştır ve anılarını hatırlamasına yardımcı ol. Katı bir günlük programdan sağ çıkarak Robertın hayatına yeniden renk getirebilir misin?

The White Door İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The White Door fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The White Door satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!