Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Yawhg

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Yawhg fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Yawhg satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

95.70₺

G2A

202.05₺

Çıkış tarihi: May 30, 2013
Geliştiren: Damian Sommer
Yayıncı: Damian Sommer
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Yawhg Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: A resolution of at least 1280 x 720.
null

The Yawhg Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Yawhg fiyatı:    95.7₺

Şu anki en ucuz The Yawhg fiyatı:    95.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Yawhg İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Yawhg - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Yawhg Özeti

Yawhg, her oynadığınızda benzersiz bir hikayeyi randomize eden kendi-dört bir oyuncu seçenekleri seçti. Evil Yawhg dönüyor. Kasabanın yerlileri bu arada hayatlarını nasıl yönetecek ve korkunç Yawhg nihayet geldiğinde ne yapacaklar?

The Yawhg İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Yawhg fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Yawhg satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!