Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Thief: Deadly Shadows

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Thief: Deadly Shadows fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Thief: Deadly Shadows satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

16.00₺

HRK

21.62₺

G2A

55.25₺

Çıkış tarihi: June 11, 2004
Geliştiren: Ion Storm
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 331.55₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺
pc
ELDEN RING
599.00₺

Thief: Deadly Shadows Sistem Gereksinimleri

Minimum:IBM PC or 100% compatible, Windows 2000 or Windows XP, Intel Pentium IV 1.5 GHz (or AMD Athlon XP equivalent), 256 MB system memory, 64 MB video memory, Direct3D 9.0, and Pixel Shader 1.1, 100% DirectSound 9 compatible sound card, 3,000 MB free hard disk space, Keyboard and mouse
Recommended:Intel Pentium IV 2.0 GHz (or AMD Athlon XP equivalent), 512 MB system memory, 128 MB video memory, Direct3D 9.0, and Pixel Shader 1.1
Thief: Deadly Shadows does not support play on laptop computers.
null

Thief: Deadly Shadows Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Thief: Deadly Shadows fiyatı:    1.76₺

Şu anki en ucuz Thief: Deadly Shadows fiyatı:    16.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Thief: Deadly Shadows İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Thief: Deadly Shadows - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Thief: Deadly Shadows Özeti

Sen Garrett, ana hırsızsın. Nadiren görüldü ve hiç yakalanmadı, Garrett, şimdiye kadarki en iyisidir. Herhangi bir koruyucuyu gizlice sokabilmek, herhangi bir kilidi seçin ve en ustaca güvenli konutlara girebilirsiniz. Garrett, zenginlikten çalıyor ve kendisine koyup karanlık ve ön ödemeli şehirde yaşadığını söylüyor.

Thief: Deadly Shadows İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Thief: Deadly Shadows fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Thief: Deadly Shadows satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!