Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Thimbleweed Park™

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Thimbleweed Park™ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Thimbleweed Park™ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

282.94₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: March 30, 2017
Geliştiren: Terrible Toybox
Yayıncı: Terrible Toybox
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Thimbleweed Park™ Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (fully, FULLY patched)
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 3000 or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Thimbleweed Park™ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Thimbleweed Park™ fiyatı:    282.94₺

Şu anki en ucuz Thimbleweed Park™ fiyatı:    282.94₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Thimbleweed Park™ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Thimbleweed Park™ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Thimbleweed Park™ Özeti

Thimbleweed Park'ta, ölü bir vücut problemlerinizin en küçüğüdür. Maymun Adası ve Maniac Mansion yaratıcısından gelen modern bir gizem macera macerasında bu garip kasabanın gerçeküstü sırlarını ortaya çıkarmak için beş oynanabilir karakter arasında geçiş yapın. Gittiğin daha derin, aldatan garip.

Thimbleweed Park™ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Thimbleweed Park™ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Thimbleweed Park™ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!