Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tiny Guardians

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tiny Guardians fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tiny Guardians satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

37.92₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: March 24, 2016
Geliştiren: Kurechii
Yayıncı: Kurechii
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Tiny Guardians Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or Newer
  • İşlemci: Dual Core CPU
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
null

Tiny Guardians Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tiny Guardians fiyatı:    37.92₺

Şu anki en ucuz Tiny Guardians fiyatı:    37.92₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tiny Guardians İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tiny Guardians - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tiny Guardians Özeti

Bir twist ile bu kule savunma oyununda minik kahramanlar ile epik bir maceraya atılmaya hazırlanın! Prizmanın vahşi doğasını yol açarken, Lunalie'yi çeşitli düşmanlara karşı savunmak için benzersiz velileri toplayın.

Tiny Guardians İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tiny Guardians fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tiny Guardians satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!