Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tokyo Babel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tokyo Babel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tokyo Babel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

539.70₺

Çıkış tarihi: April 1, 2016
Geliştiren: propeller
Yayıncı: MangaGamer
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Tokyo Babel Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
  • İşlemci: Pentium 4 2GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 8.1
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct Sound
Önerilen:
  • İşlemci: Core2Duo 2.66GHz
  • Bellek: 1 GB RAM

Tokyo Babel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tokyo Babel fiyatı:    539.7₺

Şu anki en ucuz Tokyo Babel fiyatı:    539.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tokyo Babel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tokyo Babel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tokyo Babel Özeti

And so begins a grand epic of intertwining destinies; a tale of God, of angels, demons and humans living amongst the walls of the floating purgatory, Tokyo Babel -- a soaring bastion erected in the image of Tokyo, one of the largest cities of a world succumbed to the apocalypse.

Tokyo Babel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tokyo Babel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tokyo Babel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!