Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tomb Raider II

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tomb Raider II fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tomb Raider II satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

27.40₺

G2A

45.20₺

Steam

104.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 28, 2012
Geliştiren: Core Design
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 12

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Tomb Raider II Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Processor:1.8 GHz Processor
  • Memory:512 MB RAM
  • Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 9
  • DirectX®:9.0
  • Hard Drive:2 GB HD space
null

Tomb Raider II Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tomb Raider II fiyatı:    27.4₺

Şu anki en ucuz Tomb Raider II fiyatı:    27.4₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tomb Raider II İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tomb Raider II - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tomb Raider II Özeti

Tomb Raider Series'teki ikinci taksit, sizi yanlış ellere düşmeden önce değerli bir eser almak için dünyanın dört bir yanında dolaşırken Lara'ya katılmaya davet ediyor. Xian'ın hançeri olan efsanevi eser, bir yangın solunum ejderhasının gücünü verdiği söyleniyor.

Tomb Raider II İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tomb Raider II fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tomb Raider II satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!