Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tomb Raider V: Chronicles

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tomb Raider V: Chronicles fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tomb Raider V: Chronicles satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.00₺

HRK

26.28₺

Çıkış tarihi: Nov. 28, 2012
Geliştiren: Core Design
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 12

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Red Dead Redem…
299.00₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺

Tomb Raider V: Chronicles Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Processor:1.8 GHz Processor
  • Memory:512 MB RAM
  • Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 7
  • DirectX®:9.0
  • Hard Drive:2 GB HD space
null

Tomb Raider V: Chronicles Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tomb Raider V: Chronicles fiyatı:    13.0₺

Şu anki en ucuz Tomb Raider V: Chronicles fiyatı:    13.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tomb Raider V: Chronicles İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tomb Raider V: Chronicles - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tomb Raider V: Chronicles Özeti

Mısır'da Lara Croft eksik - ölüler. Ona en yakın olanlar, onuruna anma hizmeti için gri, yağmurlu bir günde croft mülkünde toplanırlar. Daha sonra, arkadaşlar Croft Mansion çalışmasında sessizce otururlar ve Laralar geçmişi geçmişi hatırlatır; Şimdiye kadar bir sır olarak kalmış olan istismarlar ..

Tomb Raider V: Chronicles İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tomb Raider V: Chronicles fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tomb Raider V: Chronicles satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!