Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Total Annihilation

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Total Annihilation fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Total Annihilation satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 30, 1997
Geliştiren: Cavedog Entertainment
Yayıncı: Wargaming.net
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Total Annihilation Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows (XP, Vista, 7, 8)
  • İşlemci: 100 MHz
  • Bellek: 16 MB RAM
  • Ekran Kartı: SVGA
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM

Total Annihilation Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Total Annihilation fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Total Annihilation fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Total Annihilation İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Total Annihilation - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Total Annihilation Özeti

Bilincin etten makinelere aktarılması üzerine bir çatışma olarak başlayanlar, bir milyon dünyayı aldatan bir savaşa yükseldi. Çekirdek ve kol, bir galaksinin kaynaklarını egemenlik mücadelelerinde tüketti.

Total Annihilation İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Total Annihilation fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Total Annihilation satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!