Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Train Fever

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Train Fever fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Train Fever satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

57.99₺

G2A

63.53₺

HRK

68.77₺

Steam

314.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 4, 2014
Geliştiren: Urban Games
Yayıncı: Good Shepherd Entertainment
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Train Fever Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 or 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 512 MB, ATI Radeon HD 3850 512 MB
  • İlave Notlar: Mouse with wheel
null

Train Fever Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Train Fever fiyatı:    57.99₺

Şu anki en ucuz Train Fever fiyatı:    57.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Train Fever İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Train Fever - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Train Fever Özeti

1850 yılı ve önümüzdeki harika zamanlar var! Bir nakliye şirketi kurun ve yöneticisi olun. Demiryolları ve istasyonlar gibi altyapı inşa edin, taşıma araçlarını satın alma ve hatları yönetin. İnsanların ihtiyaçlarını yerine getirin ve şehirlerin dinamik olarak gelişmesini izleyin.

Train Fever İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Train Fever fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Train Fever satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!