Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Trap Them

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Trap Them fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Trap Them satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

9.32₺

Steam

10.00₺

G2A

21.87₺

Çıkış tarihi: July 10, 2015
Geliştiren: Juri Schupilo
Yayıncı: Juri Schupilo
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Trap Them Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: WindowsXP
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX9 GPU
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Trap Them Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Trap Them fiyatı:    9.32₺

Şu anki en ucuz Trap Them fiyatı:    9.32₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Trap Them İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Trap Them - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Trap Them Özeti

Onları tuzağa düşürürken, kendinizi kısmaktan kaçınırken düşmanları vurgulamak ve düşmanları yakalamak için zorlu bulmaca oyunu etrafında döner. Dağın derinliklerini keşfederken, Robottech robotları tarafından yakalanmadan tüm kristalleri toplayın.

Trap Them İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Trap Them fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Trap Them satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!