Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Trawl

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Trawl fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Trawl satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

209.70₺

Çıkış tarihi: May 13, 2016
Geliştiren: Daniel Gallagher
Yayıncı: House of Wire
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Trawl Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: WindowsXP SP2 or higher
  • İşlemci: 1.80GHz Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card with 512MB of VRAM
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Trawl Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Trawl fiyatı:    209.7₺

Şu anki en ucuz Trawl fiyatı:    209.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Trawl İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Trawl - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Trawl Özeti

Trol bir ilk kişi keşif ve yaratıcılık birinci kişidir. Öncelikle, teknenin çeşitli parçalarını nasıl çalıştıracağınızı, tekerleği, gaz ve ağı manipüle etmeyi çözmelisiniz. Ardından, denizin derinlemelerinde hangi sırları gizlediğini keşfedin ve bulunduğunuz yerlerinizi daktiloda kaydedin.

Trawl İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Trawl fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Trawl satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!