Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Trigonarium

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Trigonarium fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Trigonarium satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

28.66₺

Çıkış tarihi: Sept. 1, 2015
Geliştiren: Kimmo Lahtinen
Yayıncı: Kimmo Factor Oy
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Trigonarium Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: 1+ Ghz, dual-core processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.1+
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Trigonarium Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Trigonarium fiyatı:    26.7₺

Şu anki en ucuz Trigonarium fiyatı:    26.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Trigonarium İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Trigonarium - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Trigonarium Özeti

Trigonarium zorlu arcade oyun hayranları için hardcore ikiz çubuk bir atıcıdır. Devasa düzeydeki patronlarla yüzleşmek için sürekli değişen savaş arenalarını sürekli olarak düşman oluşumlarının çoklu olmasıyla savaşın.

Trigonarium İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Trigonarium fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Trigonarium satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!