Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

TRON RUN/r

Güvenilir mağazalardaki en ucuz TRON RUN/r fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup TRON RUN/r satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

47.96₺

HRK

93.00₺

Steam

314.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 17, 2016
Geliştiren: Sanzaru Games Inc.
Yayıncı: Disney
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
BeamNG.drive
374.70₺ 35.60₺
pc
F1® 2021
419.99₺
pc
Forza Horizon 4
599.70₺ 558.71₺

TRON RUN/r Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8 64-bit
  • İşlemci: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 compatible graphics card
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
null

TRON RUN/r Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz TRON RUN/r fiyatı:    47.96₺

Şu anki en ucuz TRON RUN/r fiyatı:    47.96₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

TRON RUN/r İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

TRON RUN/r - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


TRON RUN/r Özeti

Tron Run / R ile Tron dünyasına dönüş, yeni bir yıldırım hızlı, aksiyon-macera koşucusu ile bir twist! Diskinizi ve Döngü Becerilerinizi Bilin ve ardından Kazaya kadar Size Sonsuz Modun ve Seviyelerin Sınırsız Kombinasyonlarını Adı Yapan Yorucu Akış Programına meydan okuyun - ne kadar süre hayatta kalabilirsin?

TRON RUN/r İle İlgili Kullanıcı Yorumları


TRON RUN/r fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak TRON RUN/r satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!