Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tropico 3

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tropico 3 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tropico 3 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

11.18₺

Gamebillet

15.28₺

Cdkeys

28.90₺

G2A

35.66₺

Steam

99.90₺

Çıkış tarihi: Nov. 13, 2009
Geliştiren: Haemimont Games
Yayıncı: Kalypso Media Digital
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Tropico 3 Sistem Gereksinimleri

  • Operating System:Microsoft® Windows® XP/Vista/7
  • Processor:CPU with 2.5 GHz
  • Memory:1 GB RAM
  • Hard Disk Space:5 GB Available HDD Space
  • Video Card:128 MB 3D Graphic Card with Shader Model 3.0 support
  • Sound Card:16-bit Sound Card
  • DirectX® Version:DirectX® 9.0c
null

Tropico 3 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tropico 3 fiyatı:    11.18₺

Şu anki en ucuz Tropico 3 fiyatı:    11.18₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tropico 3 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tropico 3 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tropico 3 Özeti

Soğuk Savaş sırasında uzak bir adanın diktatörü olun. Charm, ikna etmek, korkutmak, ezmek veya insanları iktidarda kalmak için hile! Nazik ve cömert bir lider misin? Demir yumruklu bir yozlaşmış ve acımasız bir tiran mı?

Tropico 3 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tropico 3 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tropico 3 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!