Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Turbo Pug

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Turbo Pug fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Turbo Pug satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

27.00₺

G2A

52.99₺

Çıkış tarihi: Nov. 10, 2015
Geliştiren: Space Cat Studios
Yayıncı: Back To Basics Gaming
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Turbo Pug Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8/10 32-bit
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Ekran Kartı: 256 Mb
  • DirectX: Sürüm 5.2
  • Depolama: 45 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

Turbo Pug Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Turbo Pug fiyatı:    27.0₺

Şu anki en ucuz Turbo Pug fiyatı:    27.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Turbo Pug İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Turbo Pug - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Turbo Pug Özeti

İç pugunu serbest bırakmak için zamanı! Turbo Pug, zor, rastgele, usule göre üretilen seviyelere sahip rahat bir koşucudur. Rastgele havanın tadını çıkarın ve yıldırım tarafından zappalanmayı önlemeye çalışın. Pugunuz ve yeni karakterleriniz için yeni kostümlerin kilidini açın. Lütfen pugunu ezmemeye çalış!

Turbo Pug İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Turbo Pug fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Turbo Pug satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!