Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ultratron

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ultratron fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ultratron satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

161.29₺

Steam

389.70₺

Çıkış tarihi: March 18, 2013
Geliştiren: Puppygames
Yayıncı: Puppygames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Ultratron Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP
  • Processor:1GHz
  • Memory:512 MB RAM
  • Graphics:OpenGL1.5 capable graphics card
  • Hard Drive:550 MB HD space
Recommended:
  • Graphics:OpenGL 2.1 capable graphics card

Ultratron Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ultratron fiyatı:    161.29₺

Şu anki en ucuz Ultratron fiyatı:    161.29₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Ultratron İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ultratron - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ultratron Özeti

21. yüzyıl için güncellenen ve geliştirilmiş eski okul arcade favorilerinin bağımlılık yapıcı bir oyununu deneyimleyin! Benzersiz retro-fütüristik ses ve grafikler, oyuncu yanıt veren zorluk ve klasik oyunlarla birlikte ince bir taktik sistem sistemi, Ultratron'un eğlenceli ve hipnotik bir arcade patlaması yapmaktadır.

Ultratron İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ultratron fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ultratron satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!