Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Underground Keeper

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Underground Keeper fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Underground Keeper satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

Çıkış tarihi: Aug. 15, 2016
Geliştiren: Render System
Yayıncı: Render System
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Underground Keeper Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: CPU - SSE2 instruction set support
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card: DX9 (shader model 3.0) capabilities
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Underground Keeper Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Underground Keeper fiyatı:    4.62₺

Şu anki en ucuz Underground Keeper fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Underground Keeper İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Underground Keeper - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Underground Keeper Özeti

Yeraltı kaleci, mayın tarlasından ilham alan birinci şahıs görünümünden mantıklı bir 3D puzzle oyunudur. 60 seviyelerinde ve 4 farklı ortamda saatlerce mükemmel eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Seviye jeneratörü dahil!

Underground Keeper İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Underground Keeper fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Underground Keeper satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!