Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Underrail: Expedition

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Underrail: Expedition fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Underrail: Expedition satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: July 22, 2019
Geliştiren: Stygian Software
Yayıncı: Stygian Software
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Underrail: Expedition Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
  • İşlemci: 1.6GHz
  • Ekran Kartı: GPU that supports shader model 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
null

Underrail: Expedition Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Underrail: Expedition fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz Underrail: Expedition fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Underrail: Expedition İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Underrail: Expedition - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Underrail: Expedition Özeti

Her zamanki metro-sürünmenin, rezil Karadeniz'e bir tekne almak için bir mola verin. Orada, uzun zamandır bir yaşın kalıntıları arasında, kısır faunaya, düşmanca yerliler, kurnaz korsanlar ve tüm bunlardan çok daha uğursuz bir şeyle karşı karşıya kalacaksınız.

Underrail: Expedition İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Underrail: Expedition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Underrail: Expedition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!