Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Universe Sandbox

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Universe Sandbox fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Universe Sandbox satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

211.90₺

G2A

242.56₺

Steam

482.68₺

Çıkış tarihi: Aug. 24, 2015
Geliştiren: Giant Army
Yayıncı: Giant Army
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Universe Sandbox Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+ (64-bit)*
 • İşlemci: 1.6 GHz dual-core
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB Video Memory†, Shader Model 5.0
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: * A 64-bit version of Windows is required for Universe Sandbox updates after November 2018. Users on 32-bit systems can still run previous versions. Learn more † Laptops or other computers that use integrated graphics (rather than dedicated graphics hardware) may see issues with Universe Sandbox even if they meet the video memory requirement. Dedicated video hardware is recommended.
Önerilen:
 • İşlemci: 3.6 GHz quad-core
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 4 GB Video Memory
 • DirectX: Sürüm 11
 • İlave Notlar: For VR, see recommendations from your headset manufacturer

Universe Sandbox Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Universe Sandbox fiyatı:    14.99₺

Şu anki en ucuz Universe Sandbox fiyatı:    14.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Universe Sandbox İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Universe Sandbox - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Universe Sandbox Özeti

Akıl almaz bir ölçekte yarat ve yok et... evrenimizin güzelliğini ve gezegenimizin narinliğini göstermek için gerçek zamanlı yer çekimini, iklimi, çarpışmayı ve materyal etkileşimlerini birleştiren bir uzay simülatörü ile. HTC Vive, Oculus Rift+Touch ve Windows Mixed Reality için VR desteği içerir.

Universe Sandbox İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Universe Sandbox fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Universe Sandbox satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!