Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Uplink

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Uplink fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Uplink satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

Cdkeys

63.91₺

G2A

97.70₺

HRK

116.20₺

Çıkış tarihi: Aug. 23, 2006
Geliştiren: Introversion Software
Yayıncı: Introversion Software
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 92.47₺

Uplink Sistem Gereksinimleri

null
null

Uplink Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Uplink fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Uplink fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Uplink İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Uplink - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Uplink Özeti

Büyük şirketler için iş yaparak geçimini yapan bir uplink ajanı oynarsınız. Görevleriniz rakip bilgisayar sistemlerine, araştırma verilerini çalmak, diğer şirketleri sabote etmek, para aklama, kanıt silme veya masum insanları çerçeveleme.

Uplink İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Uplink fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Uplink satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!