Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

URU: Complete Chronicles

Güvenilir mağazalardaki en ucuz URU: Complete Chronicles fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup URU: Complete Chronicles satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

42.69₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: July 7, 2004
Geliştiren: Cyan Worlds Inc
Yayıncı: Cyan Worlds Inc
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

URU: Complete Chronicles Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 7 / 8 / 10
  • Processor: 1.8 GHz
  • Memory: 256MB RAM
  • Hard Disk Space: 2.5+ GB available HD space
  • Video: DirectX 9.0c compatible or better
  • Sound: DirectX 9.0 compatible
  • DirectX®: DirectX 9.0c or greater
null

URU: Complete Chronicles Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz URU: Complete Chronicles fiyatı:    42.69₺

Şu anki en ucuz URU: Complete Chronicles fiyatı:    42.69₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

URU: Complete Chronicles İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

URU: Complete Chronicles - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


URU: Complete Chronicles Özeti

The critically acclaimed adventure of Uru: Ages Beyond Myst returns with this special collection that contains more Uru than ever before. Already the deepest Myst adventure to date, Uru is significantly expanded with the addition of To Dni™ and The Path of the Shell, expansion packs that will take Uru beyond your imagination.

URU: Complete Chronicles İle İlgili Kullanıcı Yorumları


URU: Complete Chronicles fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak URU: Complete Chronicles satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!