Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Valfaris

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Valfaris fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Valfaris satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

24.48₺

HRK

34.19₺

Steam

40.00₺

FoxnGame

44.00₺

Çıkış tarihi: Oct. 10, 2019
Geliştiren: Steel Mantis
Yayıncı: Big Sugar
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Valfaris Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 or 8
  • İşlemci: 1.5 Ghz or faster
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Valfaris Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Valfaris fiyatı:    13.71₺

Şu anki en ucuz Valfaris fiyatı:    24.48₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Valfaris İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Valfaris - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Valfaris Özeti

Uzayın uzak bir köşesinde geçen Valfaris, heavy metal müzikleriyle dolu 2B bir aksiyon-platform oyunu ve Unity Awards finalisti Slain: Back From Helli yaratan ekibin yeni eseridir. Acımasız savaşlar... Ölümcül düşmanlar... Muhteşem piksel çizimler... Çılgın müzikler... Galaksiye yeni bir solucan deliği açmaya hazırlan.

Valfaris İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Valfaris fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Valfaris satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!