Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Velocity®Ultra

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Velocity®Ultra fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Velocity®Ultra satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

44.40₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 12, 2013
Geliştiren: Curve Digital
Yayıncı: Curve Digital
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Velocity®Ultra Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows 7, Windows 8
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NDIVIA GeForce series 512MB, AMD(ATI) Radeon series 512MB
  • Depolama: 650 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
Önerilen:
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Velocity®Ultra Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Velocity®Ultra fiyatı:    44.4₺

Şu anki en ucuz Velocity®Ultra fiyatı:    44.4₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Velocity®Ultra İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Velocity®Ultra - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Velocity®Ultra Özeti

Velocity®Ultra is an award-winning top down shooter that puts you in control of the galaxy’s only Quarp Jet, an advanced spacecraft with the ability to teleport at will. Tasked with rescuing survivors from a collapsed black hole, you’ll need to use both firepower and quick-wits to catapult the Quarp Jet through 50 levels of sci-fi action.

Velocity®Ultra İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Velocity®Ultra fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Velocity®Ultra satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!