Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Virtual Battlegrounds

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Virtual Battlegrounds fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Virtual Battlegrounds satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.00₺

G2A

456.31₺

Çıkış tarihi: April 15, 2020
Geliştiren: CyberDream
Yayıncı: Spiral Summit Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Virtual Battlegrounds Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i5 64 Bits
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1060 6GB
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i7 64 bits
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: RTX 2070

Virtual Battlegrounds Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Virtual Battlegrounds fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz Virtual Battlegrounds fiyatı:    32.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Virtual Battlegrounds İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Virtual Battlegrounds - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Virtual Battlegrounds Özeti

Sanal savaş alanları, sanal gerçeklik için yerden yapılmış bir VR Battle Royale'dir. Taktik silahlı oyun, epik bir harita ve fiziksel olarak kontrollü bir lokomotion ile bu Distopi savaşı çılgın adada son savaşçı olmak için savaş.

Virtual Battlegrounds İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Virtual Battlegrounds fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Virtual Battlegrounds satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!