Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

VirtuaVerse

Güvenilir mağazalardaki en ucuz VirtuaVerse fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup VirtuaVerse satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

59.26₺

Steam

482.68₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: May 12, 2020
Geliştiren: Theta Division
Yayıncı: Blood Music
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

VirtuaVerse Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 3000
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

VirtuaVerse Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz VirtuaVerse fiyatı:    59.26₺

Şu anki en ucuz VirtuaVerse fiyatı:    59.26₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

VirtuaVerse İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

VirtuaVerse - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


VirtuaVerse Özeti

VirtuaVerse is a challenging old school cyberpunk point & click adventure set in a future not so far away narrating tales of technomancers, AVR graffiti writers, hacker groups, tribes of cryptoshamans, digital archeology, epic cyberwars and virtual reality debauchery.

VirtuaVerse İle İlgili Kullanıcı Yorumları


VirtuaVerse fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak VirtuaVerse satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!