Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Voidspire Tactics

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Voidspire Tactics fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Voidspire Tactics satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

257.28₺

Çıkış tarihi: Nov. 2, 2015
Geliştiren: Rad Codex
Yayıncı: Rad Codex
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Voidspire Tactics Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Must support Shader Model 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1350 MB kullanılabilir alan
null

Voidspire Tactics Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Voidspire Tactics fiyatı:    449.7₺

Şu anki en ucuz Voidspire Tactics fiyatı:    449.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Voidspire Tactics İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Voidspire Tactics - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Voidspire Tactics Özeti

Keşif, karakter ilerlemesi ve son derece taktiksel savaşa vurgu yapan bir indie dönüş tabanlı taktikleri RPG. Spire almak için kendi derinden özelleştirilebilir savaşçılar, büyücü ve ShiftCloaks'ınızı yaratın!

Voidspire Tactics İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Voidspire Tactics fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Voidspire Tactics satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!