Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Volt

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Volt fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Volt satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

9.32₺

G2A

26.87₺

Steam

29.70₺

Çıkış tarihi: April 14, 2014
Geliştiren: Quantized Bit
Yayıncı: Quantized Bit
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Volt Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.7 Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA 900
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Volt Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Volt fiyatı:    9.32₺

Şu anki en ucuz Volt fiyatı:    9.32₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Volt İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Volt - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Volt Özeti

Neyse ki sizin için bir geri dönüşüm sürecine giderken - ve ne yazık ki çevre için - yanlışlıkla kaçtınız. Artık amacınız, bacaksız bir batarya olduğunuzdan dolayı son derece zor bir görev olan tesisden kaçmaktır.

Volt İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Volt fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Volt satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!