Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

VVVVVV

Güvenilir mağazalardaki en ucuz VVVVVV fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup VVVVVV satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

HRK

10.62₺

G2A

16.88₺

Çıkış tarihi: Sept. 8, 2010
Geliştiren: Terry Cavanagh
Yayıncı: Terry Cavanagh
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.66₺

VVVVVV Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows XP
  • Processor: 2 GHz
  • Memory: 256MB
  • Graphics: Direct X9.0c Compatible Card
  • DirectX®: DirectX® 9.0c
  • Hard Drive: 42MB
  • Sound: Standard audio
null

VVVVVV Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz VVVVVV fiyatı:    5.0₺

Şu anki en ucuz VVVVVV fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

VVVVVV İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

VVVVVV - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


VVVVVV Özeti

VVVVVV, basit bir mekanik fikri keşfetmekle ilgili bir platform oyunudur - ya zıplamak yerine yerçekimi tersine çevirirseniz?

VVVVVV İle İlgili Kullanıcı Yorumları


VVVVVV fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak VVVVVV satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!