Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Wacky Wheels

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Wacky Wheels fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Wacky Wheels satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

19.49₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 17, 1994
Geliştiren: Beavis Soft
Yayıncı: 3D Realms (Apogee Software)
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Wacky Wheels Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
  • İşlemci: Intel Core Duo 2
  • Bellek: 2 GB RAM
null

Wacky Wheels Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Wacky Wheels fiyatı:    19.49₺

Şu anki en ucuz Wacky Wheels fiyatı:    19.49₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Wacky Wheels İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Wacky Wheels - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Wacky Wheels Özeti

Hiçbir şey arkadaşlara karşı oynamanın heyecanını yenemez. Wacky Wheels'te, sadece bunu yapabilirsiniz. Bölünmüş ekran modunda bir arkadaşınızla oynayın, modem bağlantısını kullanarak başa kafa oynayın veya seri (null-modem) kablo üzerinden oynatın. Ayarlanabilir zorluk ayarları ile zorlu bilgisayar rakiplerine karşı yarış.

Wacky Wheels İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Wacky Wheels fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Wacky Wheels satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!