Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Wandersong

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Wandersong fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Wandersong satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

21.63₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 27, 2018
Geliştiren: Greg Lobanov
Yayıncı: Greg Lobanov
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Wandersong Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: 7+
  • İşlemci: Not that intense
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Not that good
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: This game is very good
null

Wandersong Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Wandersong fiyatı:    21.63₺

Şu anki en ucuz Wandersong fiyatı:    21.63₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Wandersong İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Wandersong - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Wandersong Özeti

A musical platforming adventure with an emotional story. Play as a silly bard and use music to interact with everything on a journey around the world. Along the way youll explore, solve puzzles, and meet a huge cast of characters!

Wandersong İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Wandersong fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Wandersong satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!