Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

War on Folvos

Güvenilir mağazalardaki en ucuz War on Folvos fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup War on Folvos satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

7.64₺

Steam

8.00₺

G2A

11.89₺

Çıkış tarihi: Sept. 25, 2006
Geliştiren: Lonely Troops
Yayıncı: Lonely Troops
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

War on Folvos Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 600 MHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 32 MB, feature level DirectX 7.0
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 70 MB kullanılabilir alan
null

War on Folvos Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz War on Folvos fiyatı:    7.64₺

Şu anki en ucuz War on Folvos fiyatı:    7.64₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

War on Folvos İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

War on Folvos - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


War on Folvos Özeti

Savaş bulutları sonsuz folvolar çölünde şekilleniyor. Artık daha fazla bekleyemezsin. SİZİN SİZİN VE KOMUNUZ! Askerlerinizi, tanklarınızı ve uçaklarınızı, düzinelerce savaşın karşısındaki folvolar değişen manzaralarla zafere götürür.

War on Folvos İle İlgili Kullanıcı Yorumları


War on Folvos fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak War on Folvos satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!