Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Weird Hero

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Weird Hero fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Weird Hero satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

31.14₺

Steam

128.48₺

Çıkış tarihi: Nov. 18, 2016
Geliştiren: Snail-Ninja Studio
Yayıncı: Snail-Ninja Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Weird Hero Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7,8.1,10
  • İşlemci: 1600 MHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GT 720m
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Weird Hero Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Weird Hero fiyatı:    31.14₺

Şu anki en ucuz Weird Hero fiyatı:    31.14₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Weird Hero İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Weird Hero - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Weird Hero Özeti

Weird Hero, kahramanın, süpermağın, garip silahların arsenaliyle sayısız düşmanı savaştığın komik ve zorlu bir shotem'dir: flibkinator, atom tost makinesi, bir sihirbaz şapkası ve diğer garip cihazlar.

Weird Hero İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Weird Hero fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Weird Hero satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!