Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Wells

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Wells fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Wells satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.00₺

G2A

18.28₺

Çıkış tarihi: Jan. 30, 2017
Geliştiren: Tower Up Studios
Yayıncı: Tower Up Studios
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Wells Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Quad Core Intel or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
null

Wells Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Wells fiyatı:    2.4₺

Şu anki en ucuz Wells fiyatı:    8.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Wells İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Wells - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Wells Özeti

Play as Wells, a steampunk hero ready to find an amazing variety of weapons, each unique in design and functionality, and get ready to face a plethora of enemies and challenges.

Wells İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Wells fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Wells satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!