Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Westerado: Double Barreled

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Westerado: Double Barreled fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Westerado: Double Barreled satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

93.48₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: April 16, 2015
Geliştiren: Ostrich Banditos
Yayıncı: Adult Swim Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Westerado: Double Barreled Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual Core 2.4 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
null

Westerado: Double Barreled Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Westerado: Double Barreled fiyatı:    93.48₺

Şu anki en ucuz Westerado: Double Barreled fiyatı:    93.48₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Westerado: Double Barreled İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Westerado: Double Barreled - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Westerado: Double Barreled Özeti

Westerado: Çift namlulu. Aileniz gizemli bir Desperado tarafından öldürüldüğünde, intikam almak için dünyaya girdiniz. Kendi kaderinizin ve başkalarının kontrolünü, hepsi güvenilir çekim demirinizi kullanır.

Westerado: Double Barreled İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Westerado: Double Barreled fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Westerado: Double Barreled satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!